محل تبلیغات شما

الان سه هفته میشه که احمد رل زده رفته با اون دختره زینب

زینبو فالو کرده بودم.آخه خیلی دلم میخواست ببیتم این دختره چه شکلیهیهو لایو گذشت.یهو دیدم عهه زینب و احمد تو ماشین هستن و نجمه هم ک دوست مشترکمون بود صندلی عقب نشسته.قلبم داشت میومد تو حلقم.منم یه استیکر دست فرستادم یهو نجمه با چشم و ابرو جوری ک انگار میخواست پز بدع ک احمد دوست دختر داره گفت عههه بهاره هم ک تو لایوهههه یهو دختره هم گفت اوهوع تو لایوهه.منم فوری بیرون اومدم از لایوش و آنفالوش کردم.اونجا بود فهمیدم دختره منو میشناسه و احمد از من براش تعریف کردهنمیدونم چی میشه که یه پسر از دوست دختر قبلیش ب دوست دختر الانش میگه اونم یه دوستیه ساده‌ی سه چهار هفته ایه مسخره.خلاصه همونجا فهمیدم ک چقد برای اونا مهم بود که حس حسادت منو تحریک کنن ولی اونا انقدا هم برای من مهم نبودن.دختره موهای بلندو ی داره از احمد هم بزرگ تره فک کنم خیلی خیلی هم هارههههخوش قیافسیه دافه.تنها ویژگیه برترش نسبت به من موهای بلندشه‌من با احمد خوب بودماما اون میخواست تو سری خور این دختره باشه

به من میگف رژ قرمز نزن موهاتو رنگ نکنلاک نزنناخوناتو کوتاه کن.اما دوست دختر الانش موی رنگ کرده لنز ناخن بلنددماغ‌عملیخلاصه همه چیزایی که احمد دوست نداشت رو دارهدم از غیرت میزد برای من ولی دختره جدیدا زده تو کار مدلینگاحمد فقط لب و دهنهلب و دهن

خلایق هرچه لایق

راستی اگ خواستید بیاید تو پیج اینستام bahawrrreاینم آی دیم

bahawrrre

آقایون عشوه ممنوع

پیج اینستام bahawrrre

برای کسی که نیست..

احمد ,تو ,دختره ,دوست ,هم ,ک ,دوست دختر ,پیج اینستام ,برای من ,دختر الانش ,این دختره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فاتح سوسنگرد به یاد حاج غلامحسین بسطامی